Witamy na stronie biura prasowego firmy doradczej EY

  • Share

Polecany komunikat

Nadchodzi rewolucja w prawie celnym. Przedsiębiorcy już dziś powinni zacząć przygotowania do zmian

Komentarze ekspertów, 29 grudnia 2015

1 maja 2016 roku ma wejść w życie Unijny Kodeks Celny (UKC). Oznacza to istotne zmiany dla przedsiębiorców zaangażowanych w handel zagraniczny oraz producentów korzystających z procedur celnych, np. w procesie uszlachetniania, (czyli przerobu towarów, produkcji z importowanych komponentów wysyłanej poza UE).

Kultura i branża kreatywna to silni gracze na światowym rynku gospodarczym

Raporty i ekspertyzy, 21 grudnia 2015

Kultura i branża kreatywna w 2013 roku wygenerowały globalnie 2,25 biliona USD przychodów – wynika z raportu firmy doradczej EY „Kulturalne czasy”. To więcej niż roczne przychody branży telekomunikacyjnej (1,9 bln USD) na świecie i PKB Indii (1,9 bln USD).

Fundacja EY doceniona w skali międzynarodowej

Informacje korporacyjne, 18 grudnia 2015

Polska Fundacja EY zdobyła główną nagrodę w konkursie Better begins with you. Celem organizacji jest pomoc dzieciom szczególnie pokrzywdzonym przez los – w tym dotkniętym Zespołem Alkoholowo-Płodowym. Nagrodą jest 250 tysięcy dolarów na realizację projektów statutowych.

Praktyka Doradztwa Transakcyjnego (TAS) EY kolejny raz nagrodzona tytułem Firmy Doradczej Roku w Europie

Informacje korporacyjne, 10 grudnia 2015

Prestiżowe europejskie wyróżnienie w obszarze fuzji i przejęć przyznawane jest corocznie przez serwis branżowy Mergermarket. W 2015 roku EY został sklasyfikowany na pierwszym miejscu zarówno w kategorii liczby zawartych transakcji jaki i ich wartości.

Prorodzinne ułatwienia i oskładkowanie umów zleceń do wysokości minimalnego wynagrodzenia – to główne zmiany w PIT i ZUS w 2016 roku

Raporty i ekspertyzy, 10 grudnia 2015

Od 1 stycznia pracodawcom łatwiej będzie wdrażać rozwiązania prorodzinne w swoich firmach za sprawą nowych rozwiązań podatkowych. Dzięki tym przepisom, pracownicy będą mogli otrzymać nawet do 400 złotych miesięcznie na opiekę nad dzieckiem.

Grupa Doradztwa Nieruchomości EY laureatem nagrody Eurobuild Awards 2015

Informacje korporacyjne, 04 grudnia 2015

Firma doradcza EY ponownie została wybrana firmą roku z sektora doradztwa podatkowego i finansowego w Polsce (Tax and Financial Consultancy of the Year 2015) w 6. edycji konkursu Eurobuild Awards 2015.

Kontakt dla mediów

Marta Tyszer
Media Officer
marta.tyszer@pl.ey.com
EY
tel: +48 22 557 78 52
mobile: +48 508 018 456

Spotkajmy się

Spotkajmy się tam, gdzie lubisz najbardziej. Dołącz do naszych społeczności!

Archiwalne komunikaty